Apartament 1+1 me qera prane shkolles Pjeter Budi ne Tirane (TRR-717-59L)

ID TRR-717-59L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 95 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Lena

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ju ofron  ashensor, siguri dhe administrim.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, koridor, ballkon dhe tualet.

Eshte plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet  e nevojshmej dhe ka nje mobilimi eshte bashkohor.

Ngrohja dhe frohja kryhet nepermjet dy kondicionereve dhe dritaret jane dopio xham e te pajisura me grila. Siperfaqja e brendshme e shtepise eshte organizuar mjaft mire.

Ballkoni ofron pamje te lagjes perreth dhe eshte i orientuar nga lindja.

Zona perreth eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Pallati ka akses te drejperdrejte ne rrugen Myslym Shyri, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Sulejman Delvina etj.

Cmimi: 400 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzis
Me Qira 916-36L 330 €

Apartament  me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nj
Me Qira 116-51K 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri p
Me Qira 1119-14L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje kompleks pal
Me Qira 115-10r 300 €

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te ne nje kompleks pallatesh. Ka nje ...

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane. 

Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe
Me Qira 415-7b 500 €

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e peste me siperfaqe prej 70 m2. Ndahet ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 718-30L 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje
Me Qira 514-50j 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, te ...