Ambient biznesi me qera ne Kompleksin Panorama ne Tirane

ID TRR-1023-21G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 63
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Ambient biznesi me qera prane  rruges Jordan Misja ne Tirane .
Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka siperfaqe totale prej 63m2, ku organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Ka mundesi reklamimi, pasi pozicionohet ne nje zone te aksesueshme.  
Ambienti mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesi, per zyra kontabiliteti, per zyra marketingu, per berber, per parukeri, qendra kursesh, etj.
Zona eshte mjaft e preferuar, ka dalje tek stacioni i Trenit, ne zonen e Don Boskos,etj

Cmimi:700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne ...

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, bu
Me Qira 1217-64L 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin  pare te nje pallati te ri, buze rruge ...

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Me Qira 319-22T 800 €

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe. Lokali ofron nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje
Me Qira 223-39G 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ...

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes.

Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje palla
Me Qira 118-24R 800 €

Dyqan me qera prane Qendres se Tiranes. Dyqani ndodhet ne katin gjysme te nendheshem te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 518-16d 600 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 123-43Z 620 €

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri pra
Me Qira 319-42L 570 €

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri prane rruges ...