Ambient biznesi me qera prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-1022-34G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Sipërfaqe m2 80 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Ambient biznesi me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te vjeter, ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne 3 ambiente pune dhe nje tualet.
Ambienti ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka mundesi te mira reklamimi,
sepse nga jashte I rrethuar me vetrate xhami.
Ka punime te brendshme te mira.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne njeren nga dhomat.
Eshte e pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: zyra noterie, avokatie, konsulece, dyqan etj.
Ka akses direkt ne rrugen Sami Frasheri, zonen e Bllokut, sheshin Willson etj.

Cmimi 800 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar kafe me qera prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te
Me Qira 1013-12 700 €

Bar kafe me qera prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ...

Lokal me qera prane zones se Brrylit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri buze
Me Qira 718-32L 900 €

Lokal me qera prane zones se Brrylit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri buze rruge ...

Lokal me qira ne rrugen Sami Frasheri prane zones se Liqenit Artificial.
Pozicionohet ne katin perd
Me Qira 823-12R 900 €

Lokal me qira ne rrugen Sami Frasheri prane zones se Liqenit Artificial. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ...

Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje kompleksi te ri, me nje sipe
Me Qira 521-12D 700 €

Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane. Ambienti eshte pjese e nje kompleksi te ri, me nje siperfaqe prej 137 m2 ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e par
Me Qira 1123-3X 700 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane.  Ambienti pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Ambient tregtar me qira prane kompleksit Delijorgji. 
Pozicionohet ne katin e pare te nje pall
Me Qira 623-15X 700 €

Ambient tregtar me qira prane kompleksit Delijorgji.  Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ofron ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pal
Me Qira 1215-48T 790 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Zhan D’ark ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati ekzistues ...

Dyqan me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re af
Me Qira 822-51G 750 €

Dyqan me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re afer rruges kryesore ...