Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-717-63K)

ID TRR-717-63K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 600 m2
Tualete 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zona e Don Boskos

Ambient biznesi me qera ne zonen e Don Boskos  ne Tirane.

Hapesira ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 600 m2 e organizuar ne nje hapesire te bashkuar dhe 3 tualete.

Eshte zgjedhja ideale per call center, zyre programimesh, super-market etj.

Gjithashtu, ne rast deshire eshte ambient i cili mund te adoptohet pjeserisht per magazine.

Hyrja eshte e pajisur me kondicioner dhe sistem te fuqishem dritash 3 fazoresh.

Kushtet e reklamitmit mundesohen nga nje fasade xhami e cila mbulon te gjithe siperfaqen e ambientit.

Ofrohet kushte shume te mira parkingu gratis me nje kapacitet deri ne 100 makina.

Zona ka lehtesisht akses ne: zonen e Zogut te Zi, rrugen Asim Vokshi, rrugen Mine Peza, rrugen Dritan Hoxha etj.
 

Cmimi 2500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën