Ambient tregtar per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-523-42X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 91
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Myslym Shyri

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ndertuar ne vitet e fundit.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 91 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space 67 m2, nje zyre 24 m2 dhe nje tualet.
Ambienti pozicionohet nga jugu, ndodhet buze rruges dhe ka mundesi te shkelqyer reklamimi.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga dy kondicionere.
Dyqani i ofron te gjitha sistemet elektrike dhe hidraulike te investuara muajt e fundit. 
Ambienti ka dy hyrje dhe dalje, ne pjesen e pasme te dyqanit ndodhet dhe nje oborr 4 metra i shfrytezueshem.
Eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si: noteri, farmaci, dyqane e zyra te funksioneve te ndryshme.
Dyqani ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te preferuar nga vendasi dhe te huajte. 
Prane zones do te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Durresit, ne rrugen Muhamed Gjollesha si dhe ne qender te Tiranes.
Cmimi: 2500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën