Ambient biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane

ID TRR-218-27R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4000
Kati 1
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Ambient per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te pjeses se zones tregtare te Kullave Binjake ne Tirane.

Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar ne recepsion ne hyrje, 1  dhome pritjeje, 1 dhome ngrenie, 5 ambiente te tjera qe mund te perdoren ne funksion te llojit te biznesit, korridor dhe dy tualete.

Ambienti ofrohet bosh por permban ne brendesi punime kualitative dhe sistem ndricimi modern.

Ndertesa ofron nje administrim te mire dhe siguri te niveleve te larta gjate 24 oreve.

Ndodhet ne nje nder qendrat komerciale me te njohura te qytetit ku operojne biznese te ndryshme dhe mundeson nje reklamim si askund tjeter te biznesit.

Eshte nje prone e pershtatshme per biznese te llojeve te ndryshme dhe zona ku ndodhet eshte nder me te zhvilluarat e kryeqytetit.

Ka akses te shpejte ne Bulevardin Bajram Curri, rrugen Donika Kastrioti, rrugen Ismail Qemali dhe ndodhet vetem pak minuta larg nga Sheshi Skenderbej dhe Sheshi Nene Tereza. 

 

Cmimi 4000 euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën