Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRR-821-45V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3900
Kati 0
Sipërfaqe m2 168.7
Shperndarja 5
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Zyre per qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 4-kateshe.
Ka nje siperfaqe prej 168.7 m2 te organizuar ne 5 ambiente zyrash, ambient ngrenie, tualet dhe korridor.
Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme kompanie.
Zyrat jane te bollshme dhe me ndricim natyral mjaft te mire.
Ndertesa ndodhet ne nje zone mjaft qendrore, pak metra larg Bulevardit Deshmoret e Kombit dhe zones se Bllokut.
 

Cmimi: 3900 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e
Me Qira 218-27R 4000 €

Ambient per zyra me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te pjeses se ...