Ambient biznesi me qira prane rruges Jordan Misja, ne Tirane

ID TRR-1122-25Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 1
Sipërfaqe m2 350
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Maloku

Zyre me qira ne Rrugen Reshit Maloku, prane Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1 te nje vile private. 
Ambienti ka siperfaqe totale prej 350m2 te organizuar ne open space, nje ambient te ndare, 1 tualete
Zyra jepet per qira bosh dhe fasada e xhamit eshte rast shume i mire per reklamimin e biznesit.
Gjithashtu eshte e pajisur me kamera sigurie.
Ne cmim eshte perfshire dhe post parkimi ne oborrin e viles.
Zona eshte e qete, shume afer me akset dytesore rrugore.
Ambienti mund te perdoret per destinacione te ndryshme, si Magazine, zyra te ndryshme, Depo, fasoneri.
Gjithashtu ambienti mund te jepet se bashku dhe me nje ambient tjeter ne katin e dyte me siperfaqe 350 m2 dhe ofrohen deri ne 30 poste parkimi.
Cmimi per te dy ambientet eshte 1800 euro/muaj.
Ka akses ne rruget kryesore si: rrugen Don Bosko, rrugen Albanoboli, rrugen Jordan Misja, zonen e Laprakes etj.


Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te
Me Qira 115-45b 900 €

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje vile ...

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen
Me Qira 918-26E 900 €

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te ...