Dy apartamente me qera per biznes ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-918-26E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 2
Sipërfaqe m2 245
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te saj.

Kane nje siperfaqe prej 245 m2 dhe thuajse te njejten planimetri, me nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, nje korridor, nje tualet dhe dy ballkone.

Mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi. Do ishte ideale te perdorej per kopesht, per cerdhe apo per zyra.

Oborri eshte 130 m2 dhe mund te shfrytezohet nga banoret si parkim ose si zone relaksi.

Ndodhet ne rrugen kryesore dhe ofron pamje te drejtperdrejte te saj.

Ka akses te menjehershem ne rrugen Don Bosko dhe ne Unaze. Ndodhet shume prane Zogut te Zi.

 

Cmimi: 900 Euro / muaj ( I negociueshem)

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e X dhe XI te
Me Qira 213-38 1000 €

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e X dhe XI te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te n
Me Qira 318-78L 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile ...

Ambient per zyre me qera ne katin e pare dhe te dyte te nje vile 3-kateshe.
Ndodhet ne rrugen Zef J
Me Qira 1016-11L 1.000 €

Ambient per zyre me qera ne katin e pare dhe te dyte te nje vile 3-kateshe. Ndodhet ne rrugen Zef Jubani shume afer ...

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin a katert te n
Me Qira 318-8R 1000 €

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin a katert te nje pallati te ri ne ...