Ambient biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-1023-38G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000
Sipërfaqe m2 35
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin -1 ne nje pallat te ri.

Ka nje siperfaqe prej 35m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet.
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi : per agjensi turistike, klinike dentare, zyra te ndryshme, per parukeri,
per berber, etj.
Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjioze.
Ka akses direkt me rrugen e Durresit, me rrugen e Kavajes, me 21 Dhjetorin, etj.

Cmimi 85.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes
Në Shitje 424-40C 90.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane . Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje pallati te ...

Lokal ne shitje prane Hotel Ferrari ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te pallatit me siperfa
Në Shitje 114-2 71.250 €

Lokal ne shitje prane Hotel Ferrari ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te pallatit me siperfaqe 75 m2. Ne te ...

Apartament per shitje prane rruges Mine Peza, me kushte shume te favorshme perdorimi per biznes.
Në Shitje 1217-1R 90.000 €

Apartament per shitje prane rruges Mine Peza, me kushte shume te favorshme perdorimi per biznes. Apartamenti ndodhet ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te
Në Shitje 923-33X 90.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Dyqani poziocionohet ne katin e dyte biz
Në Shitje 624-4C 75.000 €

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Dyqani poziocionohet ne katin e dyte biznes te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pal
Në Shitje 118-20L 92.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te vjeter ...

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet.
Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te
Në Shitje 1222-4R 80.000 €

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet. Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve te ...

Lokal ne shitje prane shkolles Hasan Vogli ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 222-10N 75.000 €

Lokal ne shitje prane shkolles Hasan Vogli ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar pas ...