Ambient biznesi ne shitje ne zonen e Freskut, ne Tirane

ID TRS-1222-69R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 850.000
Sipërfaqe m2 472
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Deliu

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin 0 te nderteses.
Organizohet ne 2 ambiente open space me siperfaqe te brendshme eshte 472 m2.
Ambienti mund te ndahet lehtesisht ne hapsira me te vogla sipas deshires dhe nevojes.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.
Momentalisht eshte e dhene me qira nje biznesi.
Bashke me ambjentin ofrohen dhe dy poste parkimi me siperfaqe 20 m2 te perfshira ne cmim.
Ka akses te lehte me Unazen e madhe, Rrugen e Dibres, Rrugen Xhanfize Keko etj.
Prona eshte e pajisur me dokumentra te rregult pronesie.

Cmimi: 1800 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te
Në Shitje 819-47L 860.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar ...