Dyqan per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-819-47L)

ID TRS-819-47L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 860.000 Euro
Sipërfaqe m2 162.94 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar buze rruge kryesore.

Dyqani ofron siperfaqe totale prej 162.94 m2 dhe siperfaqe te brendshme 141.71 m2 te organizuar ne ambient open space.

Pjesa ballore dhe e pasme eshte e rrethuar me fasade xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj me orientim nga perendimi dhe lindja.

Dyqani ofrohet plotesisht i perfunduar me nje tualet sebashku me hidrosanitaret dhe i shtruar me parket ose pllaka ne varesi te preferences se klientit.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per dyqane te ndryshme, supermarket, bar-kafe, qender estetike, noteri, zyra te ndryshme, organizata etj.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte shume moderne, administrim dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte zhvilluar dhe shume e frekuentuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, Sheshin Wilson dhe zonen e Bllokut.

Cmimi: 860.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 522-18V 850.000 €

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze ...