Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane.

ID TRR-1023-17G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 800
Sipërfaqe m2 40
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre kateshe.
Ofron nje siperfaqe totale prej 40m2, open space , dhe nje tualet.
Eshte e paisur me te gjitha instalimet elektrike, hidraulike, me kondicionier, ofrohet bosh.
Ka mundesi per reklamim , ka daljen dirrekt ne rrugen kryesore.
Pozicionohet ne nje vend shume te aksesueshem.
Ofrohet per veprimtari te ndryshme biznesi , per zyra marketingu, per zyra kontabiliteti, per parukeri, per berber,per dyqane te ndryshme, etj.
Ka dalje te lehte ne zonen e Zogut te Zi, me rrugen e Durresit, me zonen e 21 Dhjetorit, etj.

Cmimi 800 euro/ muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne kat
Me Qira 717-41K 700 €

Dyqan me qera ne Rrugen e Barrikadave prane Lidhjes se Prizrenit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re buze ...

Dyqan me qira tek Garden Residence Turdiu, tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane.
Ambienti pozicionohe
Me Qira 324-40Z 700 €

Dyqan me qira tek Garden Residence Turdiu, tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin perdhe ...

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre
Me Qira 222-16N 700 €

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre kateshe, buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe  te nje p
Me Qira 1118-1d 750 €

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe  te nje pallati te ...

Ambient tregtar duplex per qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe ne
Me Qira 324-64X 700 €

Ambient tregtar duplex per qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe ne katin e dyte te ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 1118-19L 750 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine ...

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Dyqani pozicionohet ne k
Me Qira 1123-15X 940 €

Ambient tregtar per qira ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Dyqani pozicionohet ne katin e perdhe te ...