Ambient tregtar me qira prane Shkolles Partizani ne Tirane

ID TRR-222-16N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 105
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Ambient dyqani me qira prane rruges 4 Deshmoret ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje vile tre kateshe, buze rruges kryesore. 
Ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe nje lartesi prej 3 m.  
Organizohet ne 1 ambient, 1 depo e vogel dhe 1 tualet. 
Ne hyrje ka dy qepena, ku njera eshte e madhe dhe mund te futet edhe makina.
Eshte e pershtatshem per shume lloj biznesesh si: zyre, dyqane, magazina etj.
Ka akses direkt ne rrugen 4 Deshmoret dhe ne rrugen e Dibres si edhe ndodhet prane zones se Selvise.


Cmimi: 700 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pa
Me Qira 219-7S 800 €

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 218-39R 830 €

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane.

Ambienti ka nje siperfaqe
Me Qira 718-39E 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ...

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II te pallatit me
Me Qira 213-40 800 €

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te pallatit me siperfaqe 100 ...

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri pra
Me Qira 319-42L 570 €

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre k
Me Qira 1023-17G 800 €

Ambient biznesi per qera ne Don Bosko ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje vile tre kateshe. Ofron nje ...

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 d
Me Qira 1021-17N 650 €

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe oborr me ...

Dyqan me qera prane rruges Kavajes, ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe
Me Qira 719-20S 650 €

Dyqan me qera prane rruges Kavajes, ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...