Ambient biznesi per shitje ne zonen e Selites ne Tirane

ID TRS-123-21V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 408.000
Sipërfaqe m2 255
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Selite


Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 , dhe siperfaqe e shfrytezueshme prej 235 m2
Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij.
Eshte i organizuar ne nje ambient open space , dy zyra dupleks dhe  nje tualet .
Eshte e rrethuar me fasade xhami ku mundeson nje reklamim te mire ne rrugen kryesore, ka drite natyrale gjate gjithe dites.
Aktualisht eshte i dhene me qera per biznesin e servisit te makinave.
Ka akses ne autostraden Tirane-Elbasan dhe lidhet shpejt me Komunen e Parisit ,Parkun e Liqenit te Tiranes , Astirin ,etj.

 

Cmimi : 1600 euro/ m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte dupleks me nje siperfaqe prej 46
Në Shitje 114-7b 400 000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte dupleks me nje siperfaqe prej 46 m2 cdo kat.Ndodhet ...

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Në Shitje 1122-41Z 400.000 €

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane.
Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nj
Në Shitje 322-10S 410.000 €

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane. Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nje ambient te madh, ...

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem &nbsp
Në Shitje 1116-51L 398.000 €

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ...

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.

Godina eshte 1 kateshe
Në Shitje 617-13K 400.000 €

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. Godina eshte 1 kateshe dhe ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit No
Në Shitje 218-40R 420.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit Nobis prane Parkut te ...