Ambjent dyqani per shitje prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRS-322-10S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 410.000 Euro
Sipërfaqe m2 82m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Emin Duraku

Ambient dyqani per shitje tek stadiumi Dinamo ne Tirane.
Siperfaqe e brendshme 82 m2 duke ofruar nje ambient te madh, nje ndarje me nje ambient te vogel qe mund te perdoret si depo ose si kuzhine dhe nje tualet.
Ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje pune.
Ka sistem aspirimi dhe kondicionimi per ngrohje dhe ftohje.
Orientohet nga veri-lindja.
Zona eshte mjaft e populluar dhe rruga eshte potencial per zhvillimin e cdo biznesi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 5000 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 255 m
Në Shitje 123-21V 408.000 €

Ambient biznesi per shitje  ne zonen e Selites ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 , dhe siperfaqe e ...

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem &nbsp
Në Shitje 1116-51L 398.000 €

Bar-restorant dhe depo per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ...

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.

Godina eshte 1 kateshe
Në Shitje 617-13K 400.000 €

Dyqani eshte shume prane rruges Fortuzi ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane. Godina eshte 1 kateshe dhe ka nje ...

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Në Shitje 1122-41Z 400.000 €

Lokal ne shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte dupleks me nje siperfaqe prej 46
Në Shitje 114-7b 400 000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ambjenti eshte dupleks me nje siperfaqe prej 46 m2 cdo kat.Ndodhet ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne buze te rruges, ne katin
Në Shitje 314-21j 408.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne buze te rruges, ne katin perdhe te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit No
Në Shitje 218-40R 420.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te kompleksit Nobis prane Parkut te ...