Ambient biznesi/lokal ne shitje rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRS-1222-38R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 477.000
Sipërfaqe m2 159
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane.
Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri dhe  pozicionohet ne katin perdhe te tij.
Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 175 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 159 m2.
Lokali momentalisht eshte i ndare ne 3 hapsira me te vogla ku njera funksionon si bar kafe, hapsira tjeter bilardo dhe e treta hapsire gaming per lojra elektronike, secila nga hapsirat jane te pajisura me tualet.
Prona lehtesisht mund te riorganizohet ne hapsira te ndryshme sipas deshires.
Ofrohet i pamobiluar, me fasade  xhami qe mundeson nje reklamim shume te mire te biznesit qe do zhvillohet.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh gjithashtu ka dhe nje hapsire perpara lokalit verande te shfrytezueshme.
Ka akses te lehte me Unazen e madhe, zonen e 21 Dhjetorit, qendren e Tiranes dhe autostraden Tirane-Elbasan etj.
Ambjenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 3000 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane Casa Italias ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Në Shitje 1117-39d 483.000 €

Dyqan per shitje prane Casa Italias ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...