Ambient zyre per shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-1222-10R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 554.300
Sipërfaqe m2 241
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Sinani


Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin 0 te nderteses.
Organizohet ne 1 ambient open space dhe 2 tualete, ku siperfaqja e brendshme eshte 241 m2.
Hapesira mund te ndahet lehtesisht ne 4 ambiente me te vogla me siperfaqe perkatesisht 154m2, 40m2, 32m2, 15m2
Zyra ofrohet e pamobiluar, me fasada te medhaja xhami qe mundesojne nje reklamim shume te mire te biznesit qe do zhvillohet.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.
Ka akses te lehte me Unazen e madhe, Rrugen Bardhyl, Brryl, Bulevardin Bajram Curri.

Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.


Cmimi: 2300 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar ne shitje  prane rruges se Kosovare, ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohe
Në Shitje 923-22R 550.000 €

Ambient tregtar ne shitje  prane rruges se Kosovare, ne rrugen Margarita Tutulani. Pozicionohet ne katin perdhe ...