Ambient dyqani per qira ne rrugen Fadil Rada ne Tirane

ID TRR-421-13V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 117 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Ambient dyqani per qira prane Bulevardit Zhan Dark ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te sapo perfunduar.

Ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space.

Dyqani eshte i painvestuar dhe mund te organizohet dhe strukturohet sipas kerkesave.

Pozicionimi jug-lindje sidhe fasadat e medha te xhamit bejne te kete ndricim mjaft te mire dhe mundesi reklamimi te biznesit

Lartesia e ambientit e ben lehtesisht te konvertueshem ne dyqan dupleks.

Pallati eshte mjaft modern, ndertuar me cilesi te larte.

Zona eshte mjaft qendrore dhe e populluar.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zhan Dark, rrugen Norbert  Jokl, Sheshin Avni Rustemi dhe prane Pazarit te Ri.

 

Cmimi: 2000 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin pare t
Me Qira 818-56E 1980 €

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane. Ndodhet ne katin pare te nje pallati te ...