Bar-Kafe me qera ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane

ID TRR-818-56E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1980
Sipërfaqe m2 93
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin pare te nje pallati te ri. 

Siperfaqja e brendshme prej 93.4 m2 organizohet ne 2 ambiente te veshura me vetrata xhami dhe nje tualet.

Vetratat e xhamit lejojne nje reklamim shume te mire te biznesit.

Ofrohet bosh.

Aktualisht shfrytezohet si bar kafe. Por mund te perdoret edhe per lloje te tjera biznesesh.  

Ndodhet ne nje nga lagjet me te frekuentuara ne Tirane.

Ka akses ne te gjitha rrugicat e zones se Ish-bllokut, ne bulevardin Deshmoret e Kombit dhe ne Unaze.

 

Cmimi: 1980 Euro / month

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar-restorant me qera  ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane
Lokali gjendet ne nje zone te qete
Me Qira 1215-50K 2000 €

Bar-restorant me qera  ne rrugen Gjeneral Nikols ne Tirane Lokali gjendet ne nje zone te qete shume prane parkut ...

Bar-kafe me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese te re,
Me Qira 915-60b 2000 €

Bar-kafe me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese te re, buze rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 516-15K 2000 €

Dyqan me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 210 m2
Me Qira 1120-9i 2100 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 210 m2 me pamje te hapur ...