Ambient me qera per zyra ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-918-11E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 3
Sipërfaqe m2 50
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe organizohet ne dy dhoma dhe nje tualet.

Ndodhet ne kushte shume te mira. Njera nga dhomat eshte e shtruar me parket kurse tjetra me pllaka.

Ambienti ndricohet i gjithi nga drita e diellit.

Ofrohet bosh. Ne secilen nga hapesirat ka te instaluar nje kondicioner.

Pallati ofron administrim dhe nuk ka ashensor. Ai ndodhet buze rruges kryesore.

Mund te perdoret per banim dhe si ambient per biznese te llojeve te ndryshme.

Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi.

Ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit dhe shume prane Zogut te Zi, Vasil Shantos dhe Qendres se Tiranes.

 

Cmimi: 300 Euro / Muaj 

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pal
Me Qira 215-43m 250 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, i ...

Ambjent per zyre me qera prane Qendres se Tiranes.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 414-61j 350 €

Ambjent per zyre me qera prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues, me ...

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te T
Me Qira 415-59m 220 €

Zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Lokalizohen ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane me ...

Ambient per zyre me qera prane rruges George W. Bush ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pa
Me Qira 716-53b 260 €

Ambient per zyre me qera prane rruges George W. Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe
Me Qira 419-72S 270 €

Zyre me qera prane sheshit Skenderbej, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje qendre ...

Zyre me qera ne rrugen LLazi Miho ne Tirane.
Ofrohen 6 ambiente te lira per zyra me siperfaqe te nd
Me Qira 619-3T 200 €

Zyre me qera ne rrugen LLazi Miho ne Tirane. Ofrohen 6 ambiente te lira per zyra me siperfaqe te ndryshme. Ambienti ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje n
Me Qira 316-33b 185 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese 1-kateshe ...

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi.
Ofron nje siper
Me Qira 619-39L 230 €

Zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi. Ofron nje siperfaqe prej 15 m2 te ...