Zyre me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-523-60R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 0
Sipërfaqe m2 30
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Him Kolli

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri.
Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me pamje ne rruge kryesore.
Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 30 m2 te ogranizuar ne 1 hapesire open space dhe 1 tualet.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar ose e pamobiluar ne varesi te kerkeses. 
Zyra eshte e pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit dhe gjithashtu eshte e shtruar me parket. 
Fasada e madhe e xhamit ofron mundesi te mire reklamimi te biznesit qe do te zhvillohet.
Ambienti pozicionohet ne nje zone mjaft te preferuar dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ka akses te lehte me rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri, Sheshin Skenderbej, zonen e 21 Dhjetorit etj.

Cmimi: 350 Euro/Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes.
Zyra pozicionohet ne katin
Me Qira 423-37R 320 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Sulejman Pasha prane qendres se Tiranes. Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pal
Me Qira 215-43m 250 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, i ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 516-31K 420 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ku shume biznese ...

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 218-1T 250 €

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e II-te te kompleksit me sip
Me Qira 513-9 280 €

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e II-te te kompleksit me siperfaqe 40 m2. Ne ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pal
Me Qira 415-20m 250 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pallati te ri me ...