Ambient per zyra me qera ne qender te Tiranes

ID TRR-818-15E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 10
Sipërfaqe m2 96
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient me qera per zyra ne rrugen Abdi Toptani, shume prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e X-te te nje qendre biznesi ne Tirane.

Siperfaqja prej 96 m2 organizohet ne 3 ambiente dhe 2 tualete.

Ka te instaluar nje sistem qendror ngrohje dhe ftohje.

Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Ndertesa gjendet prane rruges kryesore.

Vendndodhja e apartamentit ka akses ne te gjitha rruget kryesore te Tiranes.

 

Cmimi: 1200 Euro / muaj (perfshin taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje
Me Qira 1300 € €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje pallati te ri dhe ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta me
Me Qira 1114-47b 1250 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta me siperfaqe prej ...