Zyre me qira ne Qender te Tiranes

ID TRR-1020-12V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Kati
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne te projektuar vetem per zyra.

Zyra ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space.

Ambienti ka nje fasade te madhe xhami qe ofron nje pamje mahnitese te qytetit.

Ka te instaluar sistem kondicionimi dhe aspirimi ne tavan, shtruar me parket cilesor dhe banjo te perbashketa.

Ndertesa eshte nje nder me te njohurat dhe me preferuarat per zyre.

Ka akses direkt ne rrugen Papa Gjon Pali II, Bulevardin Bajram Curri, rrugen e Elbasanit dhe Bulevardin Deshmoret e Kombit.

Ofron siguri me kamera dhe roje 24h, administrim dhe ashensor.

 

Cmimi: 1600 Euro/ Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera shume prane Kullave Binjake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-18L 1500 €

Zyre me qera shume prane Kullave Binjake ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, shume prane rruges ...