Ambient per zyre me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1215-32b)

ID TRR-1215-32b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 212 m2
Shperndarja 6
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati ju ofron administrim, siguri dhe ashensor.

Me nje siperfaqe prej 212 m2 banesa ndahet ne 6 zyra, vend per kuzhinen, 3 tualete, 2 ballkone dhe koridor.

Ofrohet bosh.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 4 kondicionereve. Dritaret jane dopio xham, te pajisura me grila.

Aktualisht po perdoret per zyra te nje kompanie te huaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, institucione, kompani, klinike, call center, fondacion, shoqate, organizate etj.

Pallati pozicionohet ne nje vend ideal, prane qendres se Tiranes, zones se Bllokut dhe disa rrugeve kryesore.

Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. Prane saj do te gjeni te gjitha fasilitetet dhe sherbimet qe ju nevojiten.

Cmimi 700 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te n
Me Qira 318-78L 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje vile ...

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane
Me Qira 719-41L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe prane Liqenit ...