Vile per biznes me qira prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-322-23S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1550 Euro
Kati
Sipërfaqe m2 376 m2
Shperndarja
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Thanas Ziko

Vile 3 kateshe per zyre me qira ne rrugen Thanas Ziko prane me Medresene ne Tirane.
Ndodhet ne nje zone te vjeter te Tiranes dhe mjaft te qete. Ka nje siperfaqe toke prej 250 m2 dhe siperfaqe ndertimi 376 m2.
Te tre katet kane nej shperndarje te njejte me nga nje dhome te madhe open space, 2 zyra secili , tualet dhe kati I trete ka dhe nej verande.
Ka punime cilesore dhe eshte ne gjendje te mire.
Eshte perdorur ne funksionin e nje shkolle me pare por mund te perdoret dhe per lloji te ndryshme aktiviteti . Ofron hapesire parkimi per 4 makina ne pjesen e oborrit. 
Zona lidhet shpejt me qendren e Tiranes, rrugen e Dibres, zonen e Selvise etj
Cmimi 1550 Euro ne muaj / neto

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti perfshin dy apartamente te cilet aktualisht j
Me Qira 1014-77j 1500 €

Zyra me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti perfshin dy apartamente te cilet aktualisht jane te bashkuar, me ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 1219-62T 1500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Me ...

Ambient per zyra me qera shume prane me ish Stacionin e Trenit ne Tirane , rrugen Reshit Petrela.
P
Me Qira 117-42a 1500 /muaj €

Ambient per zyra me qera shume prane me ish Stacionin e Trenit ne Tirane , rrugen Reshit Petrela. Pozicionohet ne ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 1016-13L 1500 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me a
Me Qira 716-49K 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Jata ne Tirane.
Hapesira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 1221-1N 1500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Jata ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne zonen e ...