Ambient per zyre me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1016-11L)

ID TRR-1016-11L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 220m2
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Ambient per zyre me qera ne katin e pare dhe te dyte te nje vile 3-kateshe.

Ndodhet ne rrugen Zef Jubani shume afer Sheshit Wilson

Kati i pare ka siperfaqe prej 100m2 dhe ndahet ne dy dhoma te medha qe mund te shfrytezohen mjaft mire per cdo lloj aktiviteti dhe nje tualet

Kati i dyte ka siperfaqe totale prej 120m2, e gjith zyra eshte e shtruar me parket laminat te nje cilesie te larte dhe e organizuar mjaft mire ne 3 dhoma me hapesire te bollshme dhe nje tualet. 

Te dy ambientet per zyre ofrohen bosh  dhe te rikonstruktuara se fundmi, ndricohen gjate gjith dites me drite natyrale dhe kane orientim nga veriu.

Zyrat jane te pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi si  organizate, zyra avokatie, call center etj.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar, Vila pozicionohet buze rruge me akses te lehte ne rrugen Sulejman Delvina dhe rrugen Sami Frasheri.

Vila gjithahtu ofron vend parkimi.

Cmimi: 1000 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen
Me Qira 918-26E 900 €

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te ...

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Vila ndodhet ne rrugen Reshit Collak
Me Qira 1013-33 900 eur €

Jepet me qera vile ngjitur me rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Vila ndodhet ne rrugen Reshit Collaku dhe ofrohen per ...

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te
Me Qira 115-45b 900 €

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje vile ...