Ambient tregtar dhe biznes ne shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRS-823-40R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.100.000
Sipërfaqe m2 630
Tualete 9
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Laprake. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 630 m2.
Ambienti ofrohet i mobiluar dhe i investuar i pershtatur per klinike mjekesore. 
Organizohet ne total ne 18 dhoma kun perfshihen dhoma pacientesh, dhoma vizitash, laborator, farmaci, zyra e personelit, salla e operacioneve, salla e radiologjise, 1 holl per pritjen e pacienteve dhe 9 tualete. 
Fasada e madhe e xhamit ofron  ndricim te bollshem natyral gjate dites dhe mundesi shume te mira reklamimi. 
Pajisjet mjekesore dhe mobiljet jane cilesore dhe te gjitha funksionale. 
Ambienti eshte i pajisur me sistem ventilimi dhe sistem qendror kondicionimi. 
Gjithashtu kamerat e instaluara ofrojne siguri dhe gjeneratori i instaluar mundeson furnizimin  me energji elektrike ne rast te nderprerjes se energjise se rrjetit.
Zona eshte  e zhvilluar dhe lehtesisht e aksesueshme. dhe me akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, zonen e Don Boskos, Zogut te Zi, Laprakes, Ish Fusha e Aviacionit, Unaza e Re etj. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 1.100.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën