Zyre per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne Tirane

ID TRS-320-8S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 802.000
Sipërfaqe m2 382
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan Dark

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 419 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 382 m2 i cili organizohet ne ambient te hapur me 3 tualete.
Zyra ka dy hyrje te vecanta dhe ofrohet bosh ne kushte shume te mira.
Aktualisht eshte e dhene me qera.
E gjithe siperfaqja e brendshme eshte e shtruat me pllaka.
Dyqani ofron pamje direkte ne rrugen kryesore dhe eshte e rrethuar me fasade xhami e cila te ofron mundesi shume te mira reklamimi.
Zyra eshte e pershtatshme per aktvitete te ndryshme si: call center, fondacione, zyra marketingu etj.
Zona eshte e preferuar nga vendasit dhe te huajt.
Ka akses te shpejt ne Bulevardin Zhan Dark, rrugen Spiro Moisiu, rrugen Vllazen Huta, prane Qendres etj.
Disponon certifikate pronesie.

Cmimi 2100 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe
Në Shitje 1118-45E 808.500 €

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...