Ambient tregtar me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane

ID TRR-623-30X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 438
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient tregtar me qera prane bulevardit Zhan D Ark.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge.
Ambienti ofron siperfaqe te brendshme prej 368 m2 te organizuar ne nje ambient open space, nje zyre, nje magazine dhe nje tualet. 
Gjithashtu ofron dhe nje verande te shfrytezueshme me nje siperfaqe prej 70 m2.
Pjesa perpara e dyqanit eshte e rrethuar me fasade xhami dhe ofron mundesi te shkelqyer reklamimi.
Eshte i shtruar me pllake dhe disponon te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Dyqani eshte i pershtatshem per zyra, lokale, dyqane e shumellojshmeri biznesesh.
Ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te pelqyer nga vendasit dhe te huaj, prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet si hotele, shkolla, klinika, banka e shume sherbime te tjera.
Aktualisht eshte ne gjendje pune.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Ali Demit, ne bulevardin Zhan D’Ark dhe zones se Brrylit.


Cmimi: 3000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...