Dyqan me qera afer rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1018-26L)

ID TRR-1018-26L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2900 Euro
Sipërfaqe m2 450 m2
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri, prane rruges se Durresit

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 450 m2 te organizuar ne 2 kate.

Kati pare eshte 200 m2 i organizuar ne hapesire open space sebashku me 2 tualete.

Kati -1 eshte 250 m2 i organizuar ne open space sebashku me nje tualet.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vertete xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Te dy katet mund te lidhen me njeri tjetrin me shkalle te brendshme.

Dyqani ofron ndricim te pershtatshem per zyra dhe ofron punime cilesore me gips.

Pallati ndodhet  ne nje zone te zhvilluar dhe shume te frekuentuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, rrugen e kavajes dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 2900 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi me qera ne Don Bosko prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Hapesira ndodhet ne
Me Qira 717-63K 3000 €

Ambient biznesi me qera ne Don Bosko prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin e pare te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres , prane Fakultetit te Mjekesise ne Tirane.

Ndodhet ne katin perd
Me Qira 619-18S 3000 €

Dyqan me qera ne rrugen e Dibres , prane Fakultetit te Mjekesise ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Lokal modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruges ne katin e pa
Me Qira 817-12K 3000 €

Lokal modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruges ne katin e pare, te nje godine ...

Dyqan me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te s
Me Qira 819-46L 3000 €

Dyqan me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar buze ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 419-29L 3000 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vj
Me Qira 916-12K 2800 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ne buze te ...