Ambient tregtar me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane

ID TRR-523-44R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 400
Sipërfaqe m2 18
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza.
Ka nje siperfaqe prej 18 m2 te mire organizuar ne 1 ambient pune dhe 1 tualet.
Ambienti eshte totalisht i investuar dhe me punime cilesore.
Ka funksionuar si sallon estetike dhe mund te ofrohet e mobiluar si ne foto ose e pamobiluar.
Ka te instaluar nje kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit. 
Dyqani pozicionohet ne rruge kryesore dhe ofron mundesi te mira reklamimi.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen e Durresit, Sheshin Skenderbej, zonen e Zogut te Zi, Don Bosko dhe Bulevardin Zogu i Pare.

Cmimi: 400 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te
Me Qira 1123-12X 500 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&
Me Qira 122-37V 415 €

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 319-53T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 823-46R 350 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0
Me Qira 923-2Z 500 €

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pa
Me Qira 416-10K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ...

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rr
Me Qira 120-45T 300 €

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rruges ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertes
Me Qira 816-14b 430 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...