Ambient tregtar me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane

ID TRR-122-17N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 300
Sipërfaqe m2 79.8
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gani Strazimiri

Ambient dyqani me qira ne rrugen Gani Strazimiri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, pozicionuar buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 79.8 m2 e cila organizohet ne nje hapesira dhe nje tualet. 
Ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe e shtruar me pllaka.
Eshte e pozicionuar ne nje zone shume strategjike dhe te pershtatshme per zhvillim biznesi.
Lidhet me rrugen 5 Maji dhe ka dalje ne rrugen Ferit Xhajko.


Cmimi: 300 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza.
Ka nje siperfaqe prej 18
Me Qira 523-44R 400 €

Ambient tregtar me qera prane Prokurorise se Tiranes ne rrugen Mine Peza. Ka nje siperfaqe prej 18 m2 te mire ...

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0
Me Qira 923-3Z 400 €

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaq
Me Qira 1019-41S 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila ...

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 319-24L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Ambient me qera prane Qendres se qytetit ne Tirane, pjese e nje Qendre Biznesi.

Ambienti qe ka nj
Me Qira 218-4R 440 €

Ambient me qera prane Qendres se qytetit ne Tirane, pjese e nje Qendre Biznesi. Ambienti qe ka nje siperfaqe prej 35 ...

Dyqan me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 318-65R 400 €

Dyqan me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane.
Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e
Me Qira 821-11F 180 €

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane. Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e trete te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 217-14L 250 €

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Ka ...