Ambient tregtar me qira ne zonen e Kombinatit ne Tirane

ID TRR-524-66C
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 200
Tualete 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Llazar Xhajanka

Ambient tregtar per qira ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 400m2 dhe eshte i ndare ne dy kate:

  • Kati i pare ndahet ne tre  dhoma,nje koridor lidhes ,tre tualete dhe nje magazine.
  • Kati i dyte ndahet ne tre  ambiente bosh.

Ngorhja dhe ftohja e hapesirave behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne te dy dhomat ne katin e pare.

Orientimi i godines eshte i lire duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin e tij gjate gjite dites.

Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloje biznesi.

Zona ka akses te menjehershem me zonen e Astirit,zonen e Selites,zonen e Yzberishtit etj


Cmimi:1500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1600 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...