Ambient dyqani me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1217-73L)

ID TRR-1217-73L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Sipërfaqe m2 350 m2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Me siperfaqe totale prej 350m2 organizohet ne 2 dhoma zyre, depo, salle te madhe, koridor dhe tualet.

Ndarjet e dyqanit jane bere me mure gipsi dhe mund te shnderohet lehtesisht ne nje ambient open space.

Ka 3 hyrje-dalje te vecanta qe mundeson akses me te lehte.

Ndricmi kryhet nepermjet spoteve te ndryshme dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte shum e pershtatshme per zyra te ndryshme, supermarket, depo farmaceutike, call-center, institucione te ndryshme etj.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Liqeni I Thate, Unazen e Madhe dhe disa minuta nga Qendra e Tiranes.

Ofrohet mundesi parkimi prane pallatit.

Cmimi: 1300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje pal
Me Qira 216-31d 1200 €

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje pallat te ri dhe eshte ...

Dyqan me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar
Me Qira 919-49T 1200 €

Dyqan me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ndertuar vitet e ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te pop
Me Qira 913-36 1200 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te ...

Dyqan me qera ne Bllokun Gintash.
Dyqani eshte ne nje godine te re; ndahet ne dy kate me nga 80 m2
Me Qira 617-35K 1200 €

Dyqan me qera ne Bllokun Gintash. Dyqani eshte ne nje godine te re; ndahet ne dy kate me nga 80 m2 secili. Ka nje ...

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pall
Me Qira 1116-48L 1200 €

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ekzistues me ...

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vj
Me Qira 120-37H 1200 €

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruges ...

Ndertese 2 kateshe me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane.
Obiekti ndodhet buze rruge kryes
Me Qira 520-27S 1200 €

Ndertese 2 kateshe me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Obiekti ndodhet buze rruge kryesore. Ka nje ...