Ambient tregtar me qira ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRR-424-6X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 290
Sipërfaqe m2 60.50
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandi Dardha

Ambienti tregtar per qira ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati 6 katesh. 
Ofron nje siperfaqe prej 60.50 m2 dhe organizohet ne dy ambiente dhe nje tualet. 
Ambienti ndodhet ne kushte shume te mira dhe i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike. 
Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar.
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke dhene mundesi shume te mire reklamimi. 
Ambienti ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Prane nderteses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te  menjehershem ne rrugen Dritan Hoxha, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne zonen e Don Boskos.


Cmimi: 30.000 leke/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 119-29S 300 €

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje nderte
Me Qira 922-13Z 370 €

Ambjent tregtar per qira ne rrugen Petro Marko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ...

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tira
Me Qira 120-49H 400 €

Dyqan me qira ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe shume prane me qendren e Tiranes, ne nje pallat ...

Dyqani me qira prane qendres tregtare RING ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 1020-17D 400 €

Dyqani me qira prane qendres tregtare RING ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, shume prane rruges kryesore.

Po
Me Qira 1218-33S 400 €

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, shume prane rruges kryesore. Pozicionohet ne katin ...

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Me Qira 322-29S 300 €

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 1021-3N 350 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne zonen e ...

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 717-22K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re buze rruge, ...