Dyqan me qera prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRR-1217-31R)

ID TRR-1217-31R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 330 euro
Sipërfaqe m2 66 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga ne Tirane, prane zones Sheshit Avni Rustemi.

Siperfaqja totale prej 66 m2 organizohet ne nje ambient te hapur dhe nje tualet.

Dyqani ka nje lartesi prej 5 metrash qe lejon nje transformim te mundshem ne dy kate. 

Pjesa ballore eshte e perbere nga vetrate xhami qe mundeson nje reklamim te mire te biznesit.

Ne ambient perfshihet nje sistem i mire ndricimi.

Kjo prone ofron mundesi te shkelqyera perdorimi per lloje te ndryshme biznesi si lokale, zyra, salle lojrash, market, kancelari etj. 

Zona ku ndodhet pallati eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, bulevardin Zhan D`Ark dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga Pazari i Ri.

 

Cmimi 330 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rr
Me Qira 120-45T 300 €

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rruges ...

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater
Me Qira 918-13d 300 €

Dyqan me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati kater katesh. Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 414-46b 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne unazen e ...

Dyqan me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Gjendet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 220-19H 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Gjendet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, bu
Me Qira 816-24b 237 €

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Me Qira 1217-28R 465 €

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 915-44b 250 €

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te sapoperfunduar ...

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 717-22K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re buze rruge, ...