Ambient tregtar me qira prane Kompleksit Dinamo ne Tirane

ID TRR-823-56R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Sipërfaqe m2 125
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Ambient tregtar me qira  prane rruges se Kosovare, ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. 
Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne nje hapesire open space. 
Dyqani momentalisht funksionon si market dhe mund te ofrohet si i tille bashke me biznesin.
Ambienti eshte ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per lloje te ndeyshme biznesi.
Ka te instaluar kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit. 
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen e Kosovareve, rrugen Sulejman Delvina, Stadiumin Dinamo, Zona e Liqenit Artificial etj.

Cmimi: 2500 Euro/Muaj (Taksat te perfshira ne cmim) 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje
Me Qira 523-42X 2400 €

Dyqan per qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.  Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...