Ambient tregtar me qira prane Ministrise se Jashte ne Tirane

ID TRR-623-2R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 360
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark

Ambient tregtar me qira ne Bulevardin Zhan D’Ark prane Ministrise se Jashtme.
Ambienti pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese te re.
Ka nje siperfaqe totale prej 360 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe 1 tualet.
Ofrohet i pamobiluar, i shtruar me pllaka, me sistem ndricimi dhe ne gjendje shume te mire.
Momentalisht po perdoret si vendparkim por eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si pershembull supermarket, zyra, magazine, depo farmaceutike, servise te ndryshme etj.
Ka dalje direkte ne rruge kryesore dhe mundesi te mire reklamimi.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme nga akset kryesore rrugore,

Cmimi: 2000 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane.

Ndodhet ne katin pare t
Me Qira 818-56E 1980 €

Ambient me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Ish-Bllokut, ne Tirane. Ndodhet ne katin pare te nje pallati te ...