Ambient tregtar me qira tek Ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRR-122-26N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Sipërfaqe m2 150
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduart Lir

Ambient dyqani me qira ne rrugen Eduart Lir ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese nje-kateshe buze rruges kryesore.
Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 150 m2 e brendshme dhe 150 m2 verande, i shperndare ne 1 ambiente te vetem dhe nje tualet.
Mundesia per reklamim ofrohet nga pozicioni shume i mire i prones dhe fasada e xhamit nga dy anet e tij.
Kjo prone mund te jete e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si dyqane, zyra, klinika private etj.
Dyqani ka hapesire te bollshme te mbuluar me drite natyrale.
Zona ku gjendet eshte shume e zhvilluar dhe shume e preferuar, prane saj gjenden te gjitha fasilitetet per zhvillim biznesi.
Ka akses ne rrugen Dritan Hoxha, ne rrugen Teodor Keko 21 Dhjetori dhe rruge te tjera lidhese te qytetit.


Cmimi: 3000 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshe
Me Qira 1018-26L 2900 €

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe katin e nendheshem te nje pallati te ...