Ambient tregtar me qira tek Komleksi Panorama ne Tirane

ID TRR-923-14R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 750
Sipërfaqe m2 63
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 63 m2 te organizuar ne 1 ambient open space dhe 1 tualet. 
Dyqani ka nje planimetri te rregullt dhe lartesi prej 4 meter duke ofruar mundesi per dupleks.
Vetratat e medha te xhamit mundesojne reklamim te mire per biznesin qe do zhvillohet aty.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe me aktivitet te larte. 
Ka akses te menjehershem ne rrugen Jordan Misja, rrugen Asim Vokshi, zonen e Zogut te Zi, Don Boskos, Stacioni i Trenit etj.

Cmimi: 750 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozi
Me Qira 123-43Z 620 €

Dyqan per qira ne rrugen Kont Leopold Bertold, ne zonen e Brrylit, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane.

Ambienti ka nje siperfaqe
Me Qira 718-39E 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne zonen Qytet Studenti ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe ...

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Me Qira 319-22T 800 €

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe. Lokali ofron nje ...

Ambient tregtar me qira prane kompleksit Delijorgji. 
Pozicionohet ne katin e pare te nje pall
Me Qira 623-15X 700 €

Ambient tregtar me qira prane kompleksit Delijorgji.  Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ofron ...

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pa
Me Qira 219-7S 800 €

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-45b 700 €

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka hyrje me ...

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri pra
Me Qira 516-34b 800 €

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane rruges ...

Dyqan me qeran ne fillim te rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri qe ofro
Me Qira 318-6L 800 €

Dyqan me qeran ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri qe ofron kushte ...