Ambient tregtar me qira ne rrugen e Kavajes, Tirane

ID TRR-623-15X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 80
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambient tregtar me qira prane kompleksit Delijorgji. 
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ofron nje siperfaqe prej 80 m2, e organizuar ne forme dupleksi dhe ndahet ne nje  ambient open space ne katin e pare, tualet dhe nje ambient open space ne katin e dyte.
Ambienti eshte totalisht i investuar dhe i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike.
Pozicionohet buze rruges kryesore dhe ofrohet i pamobiluar. 
Mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh si dyqane, zyra, klinika e shume te tjera.
Pjesa ballore e dyqanit ka fasade xhami dhe ofron mundesi te shkelqyera reklamimi. 
Prane ambientit mund te gjeni dhe vend parkimi.
Zona ku ndodhet eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne zonen e Ish Parkut, ne zonen e 21 Dhjetorit si dhe ne Unazen e Madhe.
Cmimi: 700 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Me Qira 319-22T 800 €

Ambient me qera ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe. Lokali ofron nje ...

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore.
Ambjenti eshte 45m2 dhe ofro
Me Qira 1020-45i 820 €

Dyqan me qira ne Rrugen e Durresit , kati I pare buze rruges kryesore. Ambjenti eshte 45m2 dhe ofrohet bosh.Ndahet ne ...

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rru
Me Qira 322-38N 650 €

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rruges ...

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 d
Me Qira 1021-17N 650 €

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe oborr me ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te n
Me Qira 823-27R 600 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ...

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri bre
Me Qira 519-55T 600 €

Lokal me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda nje qendre ...

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri pra
Me Qira 516-34b 800 €

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane rruges ...

Dyqan me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 220-33H 600 €

Dyqan me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze ...