Ambient tregtar ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRS-122-42A
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 300.000
Sipërfaqe m2 120
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jusuf Vrioni

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 60 m2 jane ne katin e pare dhe 60 m2 ne pjesen bodrum.
Pallati eshte ne ndertim dhe po ndertohet me cilesi te larte.
Pritet te perfundoje ne vitin 2023.
Ndodhet prane rruges Sulejman Delvina dhe Kompleksit Kika 2.

Cmimi: 60 m2 3000 euro/m2 dhe 60 m2 2000 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.
Ndodhe
Në Shitje 119-14S 287.000 €

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ...