Ambient tregtar per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRS-524-12X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 309.000
Sipërfaqe m2 95
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mehmet Brocaj

Lokal per shitje ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati. 
Ofron nje siperfaqe prej 95 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente open space dhe nje tualet. 
Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 2 kondicionere te vendosur ne ambientin kryesor. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Lokali i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te investuara vitet e fundit. 
Pjesa e perparme e ambientit eshte e veshur me fasade xhami, duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi dhe duke e beret e pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. 
Aktualisht eshte ne gjendje pune. 
Pallati i cili pozicionohet shume prane rruges kryesore, ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne rrugen Mine Peza, ne rrugen e Durresit dhe ne Bulevardin Zogu i Pare. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 309.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri
Në Shitje 1214-8b 300.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje lartesi prej ...

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionu
Në Shitje 523-50Z 300.000 €

Dyqan ne shitje tek Kompleksi Delijorgji, ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin perdhe ...

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe poz
Në Shitje 1018-68L 300.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze ...

Lokal ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ek
Në Shitje 300.000 €

Lokal ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues i ...

Ambjent dyqani ne shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes se nje
Në Shitje 313-25 300.000 €

Ambjent dyqani ne shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes se nje pallati te ri, te ...

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne nje palla
Në Shitje 721-25V 316.500 €

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri buze rruge ...

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 6
Në Shitje 122-42A 300.000 €

Ambient dyqani per shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Dyqani eshte ne formen e dupleksit ku 60 m2 jane ne katin ...