Ambient tregtar ne shitje prane Kompleksit Dinamo ne Tirane

ID TRS-923-22R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 550.000
Sipërfaqe m2 125
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Ambient tregtar ne shitje  prane rruges se Kosovare, ne rrugen Margarita Tutulani.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. 
Ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne nje hapesire open space. 
Ambienti eshte ne gjendje shume te mire dhe i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Dyqani momentalisht funksionon si market dhe mund te ofrohet si i tille bashke me biznesin.
Ka te instaluar kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit. 
Zona eshte e zhvilluar shume e preferuar dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen e Kosovareve, rrugen Sulejman Delvina, Stadiumin Dinamo, Zona e Liqenit Artificial etj.

Cmimi: 550.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati t
Në Shitje 1222-10R 554.300 €

Shitet ambient biznesi/zyre ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila ...