Ambient tregtar per qira tek Kristal Centre ne Tirane

ID TRR-424-19X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350
Sipërfaqe m2 21.60
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hasan Alla

Dyqan per qira ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 21.60 m2.
Organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Dyqani eshte i shtuar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
I ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin open space. 
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami dhe ofron mundesi shume te mire reklamimi. 
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si zyre, dyqan, e shume te tjera.
Aktualisht eshte ne gjendje pune.
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Elbasan, ne zonen e Komunes se Parisit, dhe ne zonen e Kopshtit Botanik.


Cmimi: 350 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 1217-31R 330 €

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 617-31d 300 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te
Me Qira 915-44b 300 €

Lokal modern me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ...

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 414-46b 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne unazen e ...

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 814-38j 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Skerdilajd Llagami ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me ...

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha.

Ambienti ndodhet ne kati
Me Qira 717-22K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Sulejman Pitarka prane rruges Muhamet Gjollesha. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re buze ...

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaq
Me Qira 1019-41S 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila ...

Dyqan me qira prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 1020-15V 300 €

Dyqan me qira prane rruges Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...