Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRS-322-13V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 108.750 Euro
Sipërfaqe m2 43.5 m2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bogdaneve

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge.

Siperfaqe e brendshme prej 43.5 m2 e organizuar ne nje hapesire dhe tualet.

Ambienti eshte i investuar, shtruar me parket dhe ne gjendje shume te mire.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner i instaluar ne tavan.

Dyqani eshte mjaft i pershtatshem si per per biznes tregtar gjithashtu dhe per zyra te ndryshme ose klinika mjeksore.

Pallati eshte modern dhe ofrohet administrim dhe vend parkim nentoke me cmim ekstra.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit dhe shume prane qendres se Tiranes.

Ofrohet mundesia per te blere dhe nje vend parkimi te mbyllur me qepen ne katet nentoke me cmimin 25000 Euro.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 2500 Euro/M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 116-7K 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te sapo ...

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane

Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati t
Në Shitje 921-16V 101.500 €

Dyqan per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane Ndodhet ne katin gjysem bodrum ten je pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te r
Në Shitje 1019-38T 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Dyqani ka nje ...

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit.
Me nje siperfaqe prej 24 m2 . Pozi
Në Shitje 1222-71V 115.000 €

Ambient biznesi per shitje tek Rruga Kongresi i Manastirit. Me nje siperfaqe prej 24 m2 . Pozicionimi eshte buze ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 1119-55S 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues me ...

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Në Shitje 322-40S 116.000 €

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.
Me siperfaqe te brendshme 90 m2, ambjen
Në Shitje 513-27 120.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Me siperfaqe te brendshme 90 m2, ambjenti ndodhet ne katin ...

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Në Shitje 624-14Z 120.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne zonen e Laprakes ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin -1 te nje pallati ...