Dyqan per shitje te zona e Brrylit, ne Tirane

ID TRS-1218-37S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Sipërfaqe m2 75
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi

Dyqan dhe biznes per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte nga toka te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 67 m2 e cila organizohet ne hapesire e hapur dhe tualet.

Ofrohet e mobiluar me pajisjet qe tregohen ne foto si: 5 tavolina, varse rrobash, divan, raft, 8 karrige dhe nje frigorifer.

Ambienti aktualisht perdoret si zyre avokatie dhe shitet biznesi gjithashtu i cili ka te perfshire 2 tavolina dhe 3 karrige te levizshme.

Eshte komplet me vetrate xhami qe krijon mundesi te mire reklamimi.

Ka te instaluar 1 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

Ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, rruga Bardhyl, Bulevardi Zhan D’Ark etj.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi  120.000 Euro ,Dyqan

Cmimi  5000 Euro, Biznes Studio Avokatie

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 1119-55S 110.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues me ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume pr
Në Shitje 417-30K 126.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Saraceve. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri s
Në Shitje 519-24L 110.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri shume prane Qendres ...

Dyqan ne shitje prane Gjykates se krimeve te renda ne rrugen Jordan Misja ne Tirane .
Dyqani ndodhe
Në Shitje 215-4m 110.000 €

Dyqan ne shitje prane Gjykates se krimeve te renda ne rrugen Jordan Misja ne Tirane . Dyqani ndodhet ne katin e pare ...

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kryes
Në Shitje 718-36E 106.750 €

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kryesore. Siperfaqja e ...

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume
Në Shitje 415-45b 110.000 €

Dyqan dupleks per shitje prane ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne nje kryqezim rruge shume te populluar si ...

Dyqan per shitje ne rrugen Jata ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane r
Në Shitje 316-19b 115.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Jata ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Dyqan per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter,
Në Shitje 718-40L 125.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter, buze rruge ...