Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRS-522-18V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 850.000 Euro
Sipërfaqe m2 86 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Durresit

Ambient dyqani per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati buze rruge kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne dy ambiente open space dhe tualet.

Dyqani eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.

Verande e shfrytezueshme prej 17 m2 dhe fasada me pamje nga rruga ofron mundesi te shkelqyera reklamimi.

Zona eshte mjaft e njohur per zhvillim biznesi.

Akses i lehte ne rrugen Mine Peza, rrugen Mihal Duri, rrugen e Bogdaneve dhe prane qendres se Tiranes.

Dyqani i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 850.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te
Në Shitje 819-47L 860.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar ...