Ambient tregtar per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRS-523-57X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000
Sipërfaqe m2 40
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zenel Baboci

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 40 m2 te organizuar ne ambient open space qe ofron mundesi ndarjeje dhe nje tualet.
Ambienti ofron punime te brendshme te mira. I ka te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te nevojshme.
Pjesa ballore ka fasade xhami dhe ofron mundesi te shkelqyera reklamimi.
Mund te perdoret per shumellojshmeri biznesesh si: dyqane, zyra, markete, farmaci e shume facilitete te tjera. 
Ambienti ndodhet ne nje zone te zhvilluar te preferuar nga vendasit dhe te huajte.
Ka akses te lehte ne zonen e Selvise, rrugen e Dibres, ne rrugen Siri Kodra, qendren e Tiranes etj.
Disponon dokumentacion te rregullt.

Cmimi: 2200/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne kr
Në Shitje 615-14b 85.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdi Kazani ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri ne krah te rruges ...

Ambient biznesi ne shitje prane Qendres ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati
Në Shitje 323-29G 100.000 €

Ambient biznesi ne shitje prane Qendres ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin -1 te nje pallati te ri dhe eshte ...

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane .

Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes
Në Shitje 424-40C 90.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Xhemal Tafaj ne Tirane . Ambienti pozicionohet ne katin e pare biznes te nje pallati te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 417-53K 80.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues,
Në Shitje 1014-49b 84.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Margarita Tutulani. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze rruge ...

Dyqani per shitje buze rruges kryesore ne rrugen Siri Kodra ne Tirane
Ndodhet ne katin perdhe te nj
Në Shitje 224-18G 93.600 €

Dyqani per shitje buze rruges kryesore ne rrugen Siri Kodra ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Dyqan per shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 116-34K 75.000 €

Dyqan per shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume ...

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te
Në Shitje 320-15S 82.600 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin ...